T378D225K035AS
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T378D225K035AS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua T378, MNO2 TANTALUM, 35 V, 10%,
Ngā Rauemi: T378D225K035AS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T378D225K035AS
Tau Wae T378D225K035AS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga T378, MNO2 TANTALUM, 35 V, 10%, Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 27096 pcs Pepa Raraunga T378D225K035AS.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.220" L x 0.110" W (5.59mm x 2.79mm)
Raupapa Military, MIL-PRF-49137/6, CX06 Ratonga -
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa 399-18371 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Rae Rahi Tae D
Life @ Temp. - Te Whakahaere Arataki 0.180" (4.57mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.290" (7.37mm)
Ngā āhuatanga Military Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µF Molded Tantalum Capacitors 35V Radial
Te kaha 2.2µF