T378E156K020AS
KEMETKEMET
T378E156K020AS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T378E156K020AS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 15UF 10% 20V RADIAL
Ngā Rauemi: T378E156K020AS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
180 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T378E156K020AS
Tau Wae T378E156K020AS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 15UF 10% 20V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 21103 pcs Pepa Raraunga T378E156K020AS.pdf
Putanga - Kua tohua 20V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.230" L x 0.130" W (5.84mm x 3.30mm)
Raupapa Military, MIL-PRF-49137/6, CX06 Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 1001-2492
1001-2492-MIL
399-11353-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 23 Weeks
Rae Rahi Tae E Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki 0.200" (5.08mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.310" (7.87mm) Ngā āhuatanga Military
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 15µF Molded Tantalum Capacitors 20V Radial Te kaha 15µF