T110B475K050AT
KEMETKEMET
T110B475K050AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T110B475K050AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 4.7UF 50V 10% AXIAL
Ngā Rauemi: T110B475K050AT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T110B475K050AT
Tau Wae T110B475K050AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 4.7UF 50V 10% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 63712 pcs Pepa Raraunga T110B475K050AT.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Momo Hermetically Sealed
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.185" Dia x 0.474" L (4.70mm x 12.04mm)
Raupapa T110 Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 399-11302
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Rae Rahi Tae B Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 2.5 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µF Hermetically Sealed Tantalum Capacitors 50V Axial 2.5 Ohm Te kaha 4.7µF