T110B825K020AS
KEMETKEMET
T110B825K020AS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T110B825K020AS
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 8.2UF 20V 10% AXIAL
Ngā Rauemi: T110B825K020AS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T110B825K020AS
Tau Wae T110B825K020AS Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 8.2UF 20V 10% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 71566 pcs Pepa Raraunga T110B825K020AS.pdf
Putanga - Kua tohua 20V Momo Hermetically Sealed
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.185" Dia x 0.474" L (4.70mm x 12.04mm)
Raupapa T110 Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa 399-8902
Q2647591
T110B825K020AS-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Rae Rahi Tae B Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 3.6 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 8.2µF Hermetically Sealed Tantalum Capacitors 20V Axial 3.6 Ohm Te kaha 8.2µF