T110B475K035AT
KEMETKEMET
T110B475K035AT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T110B475K035AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 4.7UF 35V 10% AXIAL
Ngā Rauemi: T110B475K035AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T110B475K035AT
Tau Wae T110B475K035AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 4.7UF 35V 10% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 68570 pcs Pepa Raraunga T110B475K035AT.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 35V
Momo Hermetically Sealed Te manawanui 4.7µF
Te Rahi Whenua Whenua - Pūrere Pūrere Whakarato B
Rahi / Rahi 0.185" Dia x 0.474" L (4.70mm x 12.04mm) Raupapa T110
RoHS Tūnga Bulk Ko te poari Axial
Ētahi Ingoa 399-11300 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Waehanga Kaihanga T110B475K035AT
Life @ Temp. 3 Ohm Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga General Purpose Whakaahua nui 4.7µF ±10% Hermetically Sealed Tantalum Capacitors 35V Axial 3 Ohm
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10% Whakaahuatanga CAP TANT 4.7UF 35V 10% AXIAL