T110B396K010AT
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T110B396K010AT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 39UF 10% 10V AXIAL
Ngā Rauemi: T110B396K010AT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
75 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T110B396K010AT
Tau Wae T110B396K010AT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 39UF 10% 10V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 37065 pcs Pepa Raraunga T110B396K010AT.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Momo Hermetically Sealed
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.185" Dia x 0.474" L (4.70mm x 12.04mm)
Raupapa T110 Ratonga -
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks Rae Rahi Tae B
Life @ Temp. - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga General Purpose Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 39µF Hermetically Sealed Tantalum Capacitors 10V Axial
Te kaha 39µF