SC-15-20JH
KEMETKEMET
SC-15-20JH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SC-15-20JH
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua COMMON MODE CHOKE 2MH 15A 2LN TH
Ngā Rauemi: SC-15-20JH.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SC-15-20JH
Tau Wae SC-15-20JH Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga COMMON MODE CHOKE 2MH 15A 2LN TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 39612 pcs Pepa Raraunga SC-15-20JH.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Rahi / Rahi 2.008" Dia (51.00mm) Raupapa SC
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Horizontal, 4 PC Pin Ētahi Ingoa 399-10662
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Tuhinga o mua 2
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Inductance @ Frequency 2mH @ 100kHz Teitei (Max) 1.339" (34.00mm)
Pepa Tae Power Line Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 2mH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 15A DCR 12 mOhm DC Resistance (DCR) (Max) 12 mOhm
Whakatauranga onamata (Max) 15A Whakaaetanga -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SC-15-100
SC-15-100
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: COMMON MODE CHOKE 1MH 15A 2LN TH
I roto i te taonga: 49508 pcs
Tikiake: SC-15-100.pdf
RFQ
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CRIMP CONTACT FEMALE 24-28AWG
I roto i te taonga: 311230 pcs
Tikiake: SC-1600-112.pdf
RFQ
Kaihanga: Hirose
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: COMMON MODE CHOKE 2MH 15A 2LN TH
SC-15-05J
SC-15-05J
Whakaahuatanga: CMC 500UH 15A 2LN TH
Tikiake: SC-15-05J.pdf
Tikiake: SC-15-10J.pdf
SC-15-10JH
SC-15-10JH
Tikiake: SC-15-10JH.pdf
SC-15
SC-15
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE CERAMIC 15A 600VAC 170VDC
Tikiake: SC-15.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel