SC-1600-212
HiroseHirose
Hirose
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SC-1600-212
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CRIMP CONTACT FEMALE 24-28AWG
Ngā Rauemi: SC-1600-212.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SC-1600-212
Tau Wae SC-1600-212 Kaihanga Hirose
He Rahinga Kei te wātea 499704 pcs Pepa Raraunga SC-1600-212.pdf
Waea Wire 24-28 AWG Momo -
Raupapa Sumicon 1600 Pin ranei Poutoko Socket
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa 216-0366-4-00
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakaoti Whakamutunga Crimp Whakaaetia te Poaka Whakaoti -
Whakautu Whakamutunga Silver
Ngā Hua e hāngai ana
SC-1600-112
SC-1600-112
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CRIMP CONTACT FEMALE 24-28AWG
I roto i te taonga: 311230 pcs
Tikiake: SC-1600-112.pdf
RFQ
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN PLUG HOUSING 16POS FEMALE
I roto i te taonga: 6016 pcs
Tikiake: SC-1616.pdf
RFQ
SC-15-20JH
SC-15-20JH
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: COMMON MODE CHOKE 2MH 15A 2LN TH
Tikiake: SC-15-20JH.pdf
Whakaahuatanga: CONN PLUG HOUSING 8POS FEMALE
Whakaahuatanga: CONN PLUG HOUSING 12POS FEMALE
Tikiake:
Kaihanga: KEMET
Tikiake:
SC-1600-212(09)
SC-1600-212(09)
Tikiake: SC-1600-212(09).pdf
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel