SC-1600-111
HiroseHirose
Hirose
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SC-1600-111
Kaihanga / Waitohu: Hirose
Whakaahuatanga hua CRIMP CONTACT FEMALE 24-28AWG
Ngā Rauemi: SC-1600-111.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SC-1600-111
Tau Wae SC-1600-111 Kaihanga Hirose
He Rahinga Kei te wātea 180144 pcs Pepa Raraunga SC-1600-111.pdf
Waea Wire 24-28 AWG Momo -
Raupapa Sumicon 1600 Pin ranei Poutoko Socket
Packaging Bulk Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Socket Contact Gold 24-28 AWG Crimp Whakaoti Whakamutunga Crimp
Whakaaetia te Poaka Whakaoti - Whakautu Whakamutunga Gold
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SC-15-200
SC-15-200
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: COMMON MODE CHOKE 2MH 15A 2LN TH
I roto i te taonga: 36148 pcs
Tikiake: SC-15-200.pdf
RFQ
SC-15-20JH
SC-15-20JH
Kaihanga: KEMET
I roto i te taonga: 39612 pcs
Tikiake: SC-15-20JH.pdf
RFQ
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CRIMP CONTACT FEMALE 24-28AWG
Tikiake: SC-1600-112.pdf
Kaihanga: Hirose
SC-15-05J
SC-15-05J
Whakaahuatanga: CMC 500UH 15A 2LN TH
Tikiake: SC-15-05J.pdf
Whakaahuatanga: CONN PLUG HOUSING 8POS FEMALE
Whakaahuatanga: COMMON MODE CHOKE 1MH 15A 2LN TH
Tikiake: SC-15-10J.pdf
Tikiake: SC-15-10JH.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel