SC-15-10JH
KEMETKEMET
SC-15-10JH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SC-15-10JH
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua COMMON MODE CHOKE 1MH 15A 2LN TH
Ngā Rauemi: SC-15-10JH.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SC-15-10JH
Tau Wae SC-15-10JH Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga COMMON MODE CHOKE 1MH 15A 2LN TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 52570 pcs Pepa Raraunga SC-15-10JH.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Rahi / Rahi 1.732" Dia (44.00mm) Raupapa SC
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Horizontal, 4 PC Pin Ētahi Ingoa 399-10661
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Tuhinga o mua 2
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Inductance @ Frequency 1mH @ 100kHz Teitei (Max) 1.614" (41.00mm)
Pepa Tae Power Line Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 1mH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 15A DCR 12 mOhm DC Resistance (DCR) (Max) 12 mOhm
Whakatauranga onamata (Max) 15A Whakaaetanga -
Ngā Hua e hāngai ana
SC-1600-211
SC-1600-211
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CRIMP CONTACT FEMALE 24-28AWG
I roto i te taonga: 254655 pcs
Tikiake: SC-1600-211.pdf
RFQ
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: COMMON MODE CHOKE 2MH 15A 2LN TH
I roto i te taonga: 36148 pcs
Tikiake: SC-15-200.pdf
RFQ
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: COMMON MODE CHOKE 1MH 15A 2LN TH
Kaihanga: Bud Industries, Inc.
Whakaahuatanga: CABINET ALUM 10.75"L X 13.93"W
I roto i te taonga: 817 pcs
SC-15-05J
SC-15-05J
Whakaahuatanga: CMC 500UH 15A 2LN TH
Tikiake: SC-15-05J.pdf
Kaihanga: Bud Industries, Inc.
Whakaahuatanga: CABINET ALUMINUM 8.69"L X 9.93"W
Kaihanga: Hirose
Tikiake: SC-15-10J.pdf
SC-15-20JH
SC-15-20JH
Tikiake: SC-15-20JH.pdf
SC-15
SC-15
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE CERAMIC 15A 600VAC 170VDC
Tikiake: SC-15.pdf
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel