L0805C220MDWIT
KEMETKEMET
L0805C220MDWIT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: L0805C220MDWIT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua INDUCTORPWR IND FOR DC/DC CONVER
Ngā Rauemi: L0805C220MDWIT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o L0805C220MDWIT
Tau Wae L0805C220MDWIT Kaihanga KEMET
He Rahinga Kei te wātea 483741 pcs Pepa Raraunga L0805C220MDWIT.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 (2012 Metric) Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa L-DWI
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0805 (2012 Metric)
Ētahi Ingoa 399-17798-2 Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.52MHz
Inangarangi 22µH Teitei - Tae (Max) 0.057" (1.45mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 16MHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 22µH Unshielded Wirewound Inductor 170mA 3.7 Ohm 0805 (2012 Metric) DC Resistance (DCR) 3.7 Ohm
Whakatauranga onamata 170mA I teie nei - Maama -