L0805C100MDWLT
KEMETKEMET
L0805C100MDWLT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: L0805C100MDWLT
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua FIXED IND 10UH 205MA 1 OHM SMD
Ngā Rauemi: L0805C100MDWLT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
8000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o L0805C100MDWLT
Tau Wae L0805C100MDWLT Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga FIXED IND 10UH 205MA 1 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 322262 pcs Pepa Raraunga L0805C100MDWLT.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 (2012 Metric) Rahi / Rahi 0.083" L x 0.059" W (2.11mm x 1.50mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa L-DWL
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0805 (2012 Metric)
Ētahi Ingoa 399-9583-2 Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 10µH Teitei - Tae (Max) 0.041" (1.04mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 32MHz Whakaahuatanga Taipitopito 10µH Unshielded Wirewound Inductor 205mA 1 Ohm 0805 (2012 Metric)
DC Resistance (DCR) 1 Ohm Whakatauranga onamata 205mA