L0805C1R8KSMST
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: L0805C1R8KSMST
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1.8UH 50MA 600 MOHM
Ngā Rauemi: L0805C1R8KSMST.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o L0805C1R8KSMST
Tau Wae L0805C1R8KSMST Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga FIXED IND 1.8UH 50MA 600 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 747677 pcs Pepa Raraunga L0805C1R8KSMST.pdf
Momo Multilayer Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 (2012 Metric) Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa L-SMS
Ratonga - Q @ Freq 45 @ 10MHz
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 10MHz
Inangarangi 1.8µH Teitei - Tae (Max) 0.041" (1.05mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 55MHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 1.8µH Shielded Multilayer Inductor 50mA 600 mOhm Max 0805 (2012 Metric) DC Resistance (DCR) 600 mOhm Max
Whakatauranga onamata 50mA I teie nei - Maama -