L0805R100KPWST
KEMETKEMET
L0805R100KPWST Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: L0805R100KPWST
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua FIXED IND 10UH 100MA 500 MOHM
Ngā Rauemi: L0805R100KPWST.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o L0805R100KPWST
Tau Wae L0805R100KPWST Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga FIXED IND 10UH 100MA 500 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 614929 pcs Pepa Raraunga L0805R100KPWST.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 (2012 Metric) Rahi / Rahi 0.083" L x 0.059" W (2.11mm x 1.50mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa L-PWS
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 0805 (2012 Metric)
Ētahi Ingoa 399-9588-1 Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.52MHz
Inangarangi 10µH Teitei - Tae (Max) 0.041" (1.04mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 32MHz Whakaahuatanga Taipitopito 10µH Unshielded Wirewound Inductor 100mA 500 mOhm 0805 (2012 Metric)
DC Resistance (DCR) 500 mOhm Whakatauranga onamata 100mA