FLLDU040A945I0
Hua Hua
Tau Wae: FLLDU040A945I0
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua LINE FILTER 350VDC 250VAC CHAS
Ngā Rauemi: FLLDU040A945I0.pdf
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FLLDU040A945I0
Tau Wae FLLDU040A945I0 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga LINE FILTER 350VDC 250VAC CHAS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1052 pcs Pepa Raraunga FLLDU040A945I0.pdf
Ngaohihi - Raraunga DC 350V Ngaohihi - Ratau Ake 250V
Kāhua Whakamutunga Threaded Post (M6) Raupapa F.LL.DU
Ētahi Ingoa 399-16608
LLDU040A945I0
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 35 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Inangarangi - Mahinga - Mahi 50/60Hz
Pepa Tae Single Phase I teie nei 40A