FLLDU200A026I0
Hua Hua
Tau Wae: FLLDU200A026I0
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua LINE FILTER 750VDC 440VAC CHAS
Ngā Rauemi: FLLDU200A026I0.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 568 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 568 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FLLDU200A026I0
Tau Wae FLLDU200A026I0 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga LINE FILTER 750VDC 440VAC CHAS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 568 pcs Pepa Raraunga FLLDU200A026I0.pdf
Ngaohihi - Raraunga DC 750V Ngaohihi - Ratau Ake 440V
Kāhua Whakamutunga Threaded Post (M10) Raupapa F.LL.DU
Ētahi Ingoa 399-16612
LLDU200A026I0
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 28 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Inangarangi - Mahinga - Mahi 50/60Hz
Pepa Tae Single Phase I teie nei 200A