FLLDU100A026I0
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FLLDU100A026I0
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua LINE FILTER 750VDC 440VAC CHAS
Ngā Rauemi: FLLDU100A026I0.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FLLDU100A026I0
Tau Wae FLLDU100A026I0 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga LINE FILTER 750VDC 440VAC CHAS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1032 pcs Pepa Raraunga FLLDU100A026I0.pdf
Ngaohihi - Raraunga DC 750V Ngaohihi - Ratau Ake 440V
Kāhua Whakamutunga Threaded Post (M8) Raupapa F.LL.DU
Ētahi Ingoa 399-16609
LLDU100A026I0
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 35 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Inangarangi - Mahinga - Mahi 50/60Hz
Pepa Tae Single Phase I teie nei 100A