FLLDH016A025I0
KEMETKEMET
FLLDH016A025I0 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FLLDH016A025I0
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua LINE FILTER 440VDC 250VAC 16A CH
Ngā Rauemi: FLLDH016A025I0.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FLLDH016A025I0
Tau Wae FLLDH016A025I0 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga LINE FILTER 440VDC 250VAC 16A CH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1424 pcs Pepa Raraunga FLLDH016A025I0.pdf
Ngaohihi - Raraunga DC 440V Ngaohihi - Ratau Ake 250V
Kāhua Whakamutunga Threaded Post (M6) Raupapa F.LL.DH
Ētahi Ingoa 399-16602
LLDH016A025I0
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 53 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Inangarangi - Mahinga - Mahi 50/60Hz
Pepa Tae Single Phase I teie nei 16A