ESY228M016AL4AA
KEMETKEMET
ESY228M016AL4AA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ESY228M016AL4AA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL
Ngā Rauemi: ESY228M016AL4AA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ESY228M016AL4AA
Tau Wae ESY228M016AL4AA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 112083 pcs Pepa Raraunga ESY228M016AL4AA.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.512" Dia (13.00mm)
Raupapa ESY Ripple Current @ Low Frequency 2.216A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.77A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 399-6640
SY228M016AL4AAKPLP
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 18 mOhms
Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 18 mOhm @ 100kHz
Whakaahuatanga Taipitopito 2200µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 18 mOhm @ 100kHz 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 2200µF