ESY227M050AH2AA
KEMETKEMET
ESY227M050AH2AA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ESY227M050AH2AA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: ESY227M050AH2AA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ESY227M050AH2AA
Tau Wae ESY227M050AH2AA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 444952 pcs Pepa Raraunga ESY227M050AH2AA.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa ESY Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 399-6123
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Life @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 42 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.669" (17.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 42 mOhm @ 100kHz
Whakaahuatanga Taipitopito 220µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 42 mOhm @ 100kHz 4000 Hrs @ 105°C Te kaha 220µF