ESY158M016AL3AA
KEMETKEMET
ESY158M016AL3AA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ESY158M016AL3AA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1500UF 20% 16V RADIAL
Ngā Rauemi: ESY158M016AL3AA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ESY158M016AL3AA
Tau Wae ESY158M016AL3AA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALUM 1500UF 20% 16V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 116430 pcs Pepa Raraunga ESY158M016AL3AA.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.512" Dia (13.00mm)
Raupapa ESY Ripple Current @ Low Frequency 1.888A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.36A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 399-6639
SY158M016AL3AAKPLP
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 21 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 21 mOhm @ 100kHz
Whakaahuatanga Taipitopito 1500µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 21 mOhm @ 100kHz 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 1500µF