ESY108M063AM3AA
KEMETKEMET
ESY108M063AM3AA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ESY108M063AM3AA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1000UF 20% 63V RADIAL
Ngā Rauemi: ESY108M063AM3AA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ESY108M063AM3AA
Tau Wae ESY108M063AM3AA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALUM 1000UF 20% 63V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 64469 pcs Pepa Raraunga ESY108M063AM3AA.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa ESY Ripple Current @ Low Frequency 1.704A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.272A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 399-6121
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 21 mOhms
Teitei - Tae (Max) 1.496" (38.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 21 mOhm @ 100kHz
Whakaahuatanga Taipitopito 1000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 21 mOhm @ 100kHz 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 1000µF