ESL107M016AC3AA
KEMETKEMET
ESL107M016AC3AA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ESL107M016AC3AA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 100UF 20% 16V THRU HOLE
Ngā Rauemi: ESL107M016AC3AA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ESL107M016AC3AA
Tau Wae ESL107M016AC3AA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALUM 100UF 20% 16V THRU HOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2064146 pcs Pepa Raraunga ESL107M016AC3AA.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa ESL Ripple Current @ Low Frequency 172.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 345mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 399-15740
SL107M016AC3AAKPLP
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Life @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.079" (2.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 100µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C
Te kaha 100µF Nga tono General Purpose