ESL337M025AGMAA
KEMETKEMET
ESL337M025AGMAA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ESL337M025AGMAA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 330UF 20% 25V THRU HOLE
Ngā Rauemi: ESL337M025AGMAA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ESL337M025AGMAA
Tau Wae ESL337M025AGMAA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALUM 330UF 20% 25V THRU HOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 742532 pcs Pepa Raraunga ESL337M025AGMAA.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa ESL Ripple Current @ Low Frequency 482.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 965mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 399-15745
SL337M025AGMAAKPLP
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Life @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.532" (13.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 330µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Te kaha 330µF Nga tono General Purpose