ESL477M025AH9AA
KEMETKEMET
ESL477M025AH9AA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ESL477M025AH9AA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 470UF 20% 25V THRU HOLE
Ngā Rauemi: ESL477M025AH9AA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ESL477M025AH9AA
Tau Wae ESL477M025AH9AA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALUM 470UF 20% 25V THRU HOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 455403 pcs Pepa Raraunga ESL477M025AH9AA.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa ESL Ripple Current @ Low Frequency 662.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.325A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 399-15747
SL477M025AH9AAKPLP
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Life @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.551" (14.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 470µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Te kaha 470µF Nga tono General Purpose