ESL105M100AC3AA
KEMETKEMET
ESL105M100AC3AA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ESL105M100AC3AA
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1UF 20% 100V THRU HOLE
Ngā Rauemi: ESL105M100AC3AA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ESL105M100AC3AA
Tau Wae ESL105M100AC3AA Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALUM 1UF 20% 100V THRU HOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2091664 pcs Pepa Raraunga ESL105M100AC3AA.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa ESL Ripple Current @ Low Frequency 52.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 105mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 399-15737
SL105M100AC3AAKPLP
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Life @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.079" (2.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 1µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C
Te kaha 1µF Nga tono General Purpose