CWR11KH106KM
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CWR11KH106KM
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 10UF 10% 25V 2917
Ngā Rauemi: CWR11KH106KM.pdf
RoHs Tūnga Tonohia te taunakitanga tuhinga / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CWR11KH106KM
Tau Wae CWR11KH106KM Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 10UF 10% 25V 2917 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Tonohia te taunakitanga tuhinga / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 34833 pcs Pepa Raraunga CWR11KH106KM.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Raupapa Military, MIL-PRF-55365/8, CWR11 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2917 (7343 Metric) Ētahi Ingoa T492D106K025MH
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 34 Weeks
Rae Rahi Tae D Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Teitei - Tae (Max) 0.122" (3.10mm) Ngā āhuatanga Military
Raatau Kore M (1%) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 1.2 Ohm @ 100kHz
Whakaahuatanga Taipitopito 10µF Molded Tantalum Capacitors 25V 2917 (7343 Metric) 1.2 Ohm @ 100kHz Te kaha 10µF