CWR11KH475KD
KEMETKEMET
CWR11KH475KD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CWR11KH475KD
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 4.7UF 10% 25V 2312
Ngā Rauemi: CWR11KH475KD.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CWR11KH475KD
Tau Wae CWR11KH475KD Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 4.7UF 10% 25V 2312 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 21241 pcs Pepa Raraunga CWR11KH475KD.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Raupapa Military, MIL-PRF-55365/8, CWR11 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2312 (6032 Metric) Ētahi Ingoa 1001-2322-2
1001-2322-2-MIL
CWR11KH475KD7370
T492C475K025DH
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 34 Weeks
Rae Rahi Tae - Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.110" (2.80mm) Ngā āhuatanga Military
Raatau Kore D (0.001%) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 2.5 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µF Molded Tantalum Capacitors 25V 2312 (6032 Metric) 2.5 Ohm Te kaha 4.7µF