CWR11KH475KPB
KEMETKEMET
CWR11KH475KPB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CWR11KH475KPB
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 4.7UF 10% 25V 2312
Ngā Rauemi: CWR11KH475KPB.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CWR11KH475KPB
Tau Wae CWR11KH475KPB Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 4.7UF 10% 25V 2312 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 16344 pcs Pepa Raraunga CWR11KH475KPB.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Raupapa Military, MIL-PRF-55365/8, CWR11 Packaging Original-Reel®
Paa / Case 2312 (6032 Metric) Ētahi Ingoa 1001-2347-6
1001-2347-6-MIL
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Rae Rahi Tae C Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.110" (2.80mm) Ngā āhuatanga Military
Raatau Kore P (0.1%) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 2.5 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µF Molded Tantalum Capacitors 25V 2312 (6032 Metric) 2.5 Ohm Te kaha 4.7µF