CWR11KH105KC
KEMETKEMET
CWR11KH105KC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CWR11KH105KC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 1.0UF 10% 25V 1411
Ngā Rauemi: CWR11KH105KC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CWR11KH105KC
Tau Wae CWR11KH105KC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 1.0UF 10% 25V 1411 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 57310 pcs Pepa Raraunga CWR11KH105KC.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Raupapa Military, MIL-PRF-55365/8, CWR11 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1411 (3528 Metric) Ētahi Ingoa 1001-2315-2
1001-2315-2-MIL
CWR11KH105KC7370
T492B105K025CH
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Rae Rahi Tae - Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.083" (2.10mm) Ngā āhuatanga Military
Raatau Kore C (0.01%) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 6.5 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 1µF Molded Tantalum Capacitors 25V 1411 (3528 Metric) 6.5 Ohm Te kaha 1µF