CWR11KC106KCB
KEMETKEMET
CWR11KC106KCB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CWR11KC106KCB
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 10UF 10% 25V 2917
Ngā Rauemi: CWR11KC106KCB.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CWR11KC106KCB
Tau Wae CWR11KC106KCB Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 10UF 10% 25V 2917 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 8503 pcs Pepa Raraunga CWR11KC106KCB.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.287" Dia x 0.169" L (7.30mm x 4.30mm)