CWR11JH335KC
KEMETKEMET
CWR11JH335KC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CWR11JH335KC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 3.3UF 10% 20V 1411
Ngā Rauemi: CWR11JH335KC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CWR11JH335KC
Tau Wae CWR11JH335KC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 3.3UF 10% 20V 1411 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 52645 pcs Pepa Raraunga CWR11JH335KC.pdf
Putanga - Kua tohua 20V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Raupapa Military, MIL-PRF-55365/8, CWR11 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1411 (3528 Metric) Ētahi Ingoa 1001-2358-2
1001-2358-2-MIL
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 34 Weeks
Rae Rahi Tae B Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.118" (3.00mm) Ngā āhuatanga Military
Raatau Kore C (0.01%) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 4 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 3.3µF Molded Tantalum Capacitors 20V 1411 (3528 Metric) 4 Ohm Te kaha 3.3µF