CWR11JH156KC
KEMETKEMET
CWR11JH156KC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CWR11JH156KC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 15UF 10% 20V 2917
Ngā Rauemi: CWR11JH156KC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CWR11JH156KC
Tau Wae CWR11JH156KC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 15UF 10% 20V 2917 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 28857 pcs Pepa Raraunga CWR11JH156KC.pdf
Putanga - Kua tohua 20V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.287" Dia x 0.169" L (7.30mm x 4.30mm)
Raupapa Military, MIL-PRF-55365/8, CWR11 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2917 (7343 Metric) Ētahi Ingoa 1001-2357-2
1001-2357-2-MIL
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 34 Weeks
Rae Rahi Tae D Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.122" (3.10mm) Ngā āhuatanga Military
Raatau Kore C (0.01%) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 1.1 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 15µF Molded Tantalum Capacitors 20V 2917 (7343 Metric) 1.1 Ohm Te kaha 15µF