CWR11JC226KB
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CWR11JC226KB
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP TANT 22UF 10% 20V 2917
Ngā Rauemi: CWR11JC226KB.pdf
RoHs Tūnga Tonohia te taunakitanga tuhinga / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CWR11JC226KB
Tau Wae CWR11JC226KB Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP TANT 22UF 10% 20V 2917 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Tonohia te taunakitanga tuhinga / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5600 pcs Pepa Raraunga CWR11JC226KB.pdf
Putanga - Kua tohua 20V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Raupapa Military, MIL-PRF-55365/8, TBJ Packaging Bulk
Paa / Case 2917 (7343 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Rae Rahi Tae D
Life @ Temp. - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Request inventory verification / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.122" (3.10mm)
Ngā āhuatanga Military Raatau Kore B (0.1%)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 900 mOhm @ 100kHz Whakaahuatanga Taipitopito 22µF Molded Tantalum Capacitors 20V 2917 (7343 Metric) 900 mOhm @ 100kHz
Te kaha 22µF