CWR11JH105KCB
KEMETKEMET
CWR11JH105KCB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CWR11JH105KCB
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 1.0UF 10% 20V 1206
Ngā Rauemi: CWR11JH105KCB.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CWR11JH105KCB
Tau Wae CWR11JH105KCB Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 1.0UF 10% 20V 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 23492 pcs Pepa Raraunga CWR11JH105KCB.pdf
Putanga - Kua tohua 20V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa Military, MIL-PRF-55365/8, CWR11 Packaging Original-Reel®
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa 1001-2484-6
1001-2484-6-MIL
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Rae Rahi Tae A Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm) Ngā āhuatanga Military
Raatau Kore C (0.01%) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 10 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 1µF Molded Tantalum Capacitors 20V 1206 (3216 Metric) 10 Ohm Te kaha 1µF