CWR09FH336KR
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CWR09FH336KR
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 33UF 10% 10V 2711
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CWR09FH336KR
Tau Wae CWR09FH336KR Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 33UF 10% 10V 2711 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 8847 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 10V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.265" L x 0.110" W (6.73mm x 2.79mm)
Raupapa Military, MIL-PRF-55365/4, CWR09 Packaging Bulk
Paa / Case 2711 (6728 Metric) Ētahi Ingoa CWR09FH336KR-MIL
CWR09FH336KR-MIL-ND
Q8977528B
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 34 Weeks
Rae Rahi Tae G Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.085" (2.15mm) Ngā āhuatanga Military
Raatau Kore R (0.01%) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 1.1 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 33µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2711 (6728 Metric) 1.1 Ohm Te kaha 33µF