CWR09FH476KR
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CWR09FH476KR
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP TANT 47UF 10V 10% 7328
Ngā Rauemi: CWR09FH476KR.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CWR09FH476KR
Tau Wae CWR09FH476KR Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT 47UF 10V 10% 7328 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 8603 pcs Pepa Raraunga CWR09FH476KR.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.285" L x 0.150" W (7.24mm x 3.81mm)
Raupapa Military, MIL-PRF-55365/4, CWR09 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Nonstandard SMD Ētahi Ingoa CWR09FH476KR-MIL
Q8977528C
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 34 Weeks
Rae Rahi Tae - Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.125" (3.17mm) Ngā āhuatanga Military
Raatau Kore R (0.01%) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 900 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 47µF Molded Tantalum Capacitors 10V Nonstandard SMD 900 mOhm Te kaha 47µF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CWR09HC226KB
CWR09HC226KB
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP TANT 22UF 10% 15V 2711