CWR09HC106KB
AVX CorporationAVX Corporation
CWR09HC106KB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CWR09HC106KB
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP TANT 10UF 10% 15V 2214
Ngā Rauemi: CWR09HC106KB.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CWR09HC106KB
Tau Wae CWR09HC106KB Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP TANT 10UF 10% 15V 2214 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 6542 pcs Pepa Raraunga CWR09HC106KB.pdf
Putanga - Kua tohua 15V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.220" L x 0.135" W (5.59mm x 3.43mm)
Raupapa Military, MIL-PRF-55365/4, CWR09 Packaging Bulk
Paa / Case 2214 (5634 Metric) Ētahi Ingoa 1010-1044
1010-1044-MIL
TAZF106K015CBMB0800
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Rae Rahi Tae F Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.085" (2.16mm) Ngā āhuatanga Military
Raatau Kore B (0.1%) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 2.5 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 10µF Molded Tantalum Capacitors 15V 2214 (5634 Metric) 2.5 Ohm Te kaha 10µF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CWR09HC226KB
CWR09HC226KB
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CAP TANT 22UF 10% 15V 2711