CWR09FC475KB
AVX CorporationAVX Corporation
CWR09FC475KB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CWR09FC475KB
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP TANT 4.7UF 10% 10V 1510
Ngā Rauemi: CWR09FC475KB.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CWR09FC475KB
Tau Wae CWR09FC475KB Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP TANT 4.7UF 10% 10V 1510 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 9028 pcs Pepa Raraunga CWR09FC475KB.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm)
Raupapa Military, MIL-PRF-55365/4, CWR09 Packaging Bulk
Paa / Case 1510 (3825 Metric) Ētahi Ingoa 1010-1041
1010-1041-MIL
TAZD475K010CBMB0800
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Rae Rahi Tae D Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.065" (1.65mm) Ngā āhuatanga Military
Raatau Kore B (0.1%) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 4.5 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µF Molded Tantalum Capacitors 10V 1510 (3825 Metric) 4.5 Ohm Te kaha 4.7µF