CWR09FC336KB
AVX CorporationAVX Corporation
CWR09FC336KB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CWR09FC336KB
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP TANT 33UF 10% 10V 2711
Ngā Rauemi: CWR09FC336KB.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CWR09FC336KB
Tau Wae CWR09FC336KB Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP TANT 33UF 10% 10V 2711 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5967 pcs Pepa Raraunga CWR09FC336KB.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.265" L x 0.110" W (6.73mm x 2.79mm)
Raupapa Military, MIL-PRF-55365/4, CWR09 Packaging Bulk
Paa / Case 2711 (6728 Metric) Ētahi Ingoa 1010-1040
1010-1040-MIL
TAZG336K010CBMB0800
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Rae Rahi Tae G Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.125" (3.17mm) Ngā āhuatanga Military
Raatau Kore B (0.1%) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 1.1 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 33µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2711 (6728 Metric) 1.1 Ohm Te kaha 33µF