C44AFGP6200ZE0J
KEMETKEMET
C44AFGP6200ZE0J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C44AFGP6200ZE0J
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP FILM 200UF 5% 400VDC SCREW
Ngā Rauemi: 1.C44AFGP6200ZE0J.pdf2.C44AFGP6200ZE0J.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C44AFGP6200ZE0J
Tau Wae C44AFGP6200ZE0J Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP FILM 200UF 5% 400VDC SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2487 pcs Pepa Raraunga 1.C44AFGP6200ZE0J.pdf2.C44AFGP6200ZE0J.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Te manawanui ±5% Whakamutunga Threaded, Male
Rahi / Rahi 2.992" Dia (76.00mm) Raupapa C44A
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 399-5955
44AFGP6200ZE0J
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Chassis, Stud Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 45 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.878" (22.30mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 5.512" (140.00mm) Ngā āhuatanga -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 4 mOhms Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 200µF Film Capacitor 250V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can Te kaha 200µF