C44AFGP6100ZG0J
KEMETKEMET
C44AFGP6100ZG0J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C44AFGP6100ZG0J
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP FILM 100UF 5% 400VDC SCREW
Ngā Rauemi: 1.C44AFGP6100ZG0J.pdf2.C44AFGP6100ZG0J.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C44AFGP6100ZG0J
Tau Wae C44AFGP6100ZG0J Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP FILM 100UF 5% 400VDC SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3413 pcs Pepa Raraunga 1.C44AFGP6100ZG0J.pdf2.C44AFGP6100ZG0J.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Te manawanui ±5% Whakamutunga Threaded, Male
Rahi / Rahi 2.362" Dia (60.00mm) Raupapa C44A
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 399-11771
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Chassis, Stud Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.878" (22.30mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 5.512" (140.00mm) Ngā āhuatanga -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 4 mOhms Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 100µF Film Capacitor 250V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can Te kaha 100µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C44AFGR6200ZE0J
C44AFGR6200ZE0J
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP FILM 200UF 5% 400VDC SCREW
I roto i te taonga: 1055 pcs
Tikiake: C44AFGR6200ZE0J.pdf
RFQ
C448PB
C448PB
Kaihanga: Powerex, Inc.
Whakaahuatanga: THYRISTOR DSC 560A 1200V TO200AC