C44AFGP5750ZA0J
KEMETKEMET
C44AFGP5750ZA0J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C44AFGP5750ZA0J
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP FILM 75UF 5% 400VDC RADIAL
Ngā Rauemi: 1.C44AFGP5750ZA0J.pdf2.C44AFGP5750ZA0J.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C44AFGP5750ZA0J
Tau Wae C44AFGP5750ZA0J Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP FILM 75UF 5% 400VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3899 pcs Pepa Raraunga 1.C44AFGP5750ZA0J.pdf2.C44AFGP5750ZA0J.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 400V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Te manawanui ±5% Whakamutunga Threaded, Male
Rahi / Rahi 2.362" Dia (60.00mm) Raupapa C44A
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 399-18474
44AFGP5750ZA0J
C44AFGP5750ZA0J-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Chassis, Stud Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 45 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.878" (22.30mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 4.055" (103.00mm) Ngā āhuatanga -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 5 mOhms Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 75µF Film Capacitor 250V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can Te kaha 75µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C44AFGP6150ZA0J
C44AFGP6150ZA0J
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP FILM 150UF 5% 400VDC SCREW
I roto i te taonga: 2610 pcs
Tikiake: C44AFGP6150ZA0J.pdf
RFQ
C44AFFP5500ZE0J
C44AFFP5500ZE0J
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP FILM 50UF 5% 400VDC SCREW
I roto i te taonga: 3693 pcs
Tikiake: C44AFFP5500ZE0J.pdf
RFQ
C448PB
C448PB
Kaihanga: Powerex, Inc.
Whakaahuatanga: THYRISTOR DSC 560A 1200V TO200AC