C44AHFP5250ZB0J
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C44AHFP5250ZB0J
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP FILM 25UF 5% 600VDC RADIAL
Ngā Rauemi: 1.C44AHFP5250ZB0J.pdf2.C44AHFP5250ZB0J.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C44AHFP5250ZB0J
Tau Wae C44AHFP5250ZB0J Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP FILM 25UF 5% 600VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4534 pcs Pepa Raraunga 1.C44AHFP5250ZB0J.pdf2.C44AHFP5250ZB0J.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 600V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 330V
Te manawanui ±5% Whakamutunga Threaded, Male
Rahi / Rahi 1.969" Dia (50.00mm) Raupapa C44A
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 399-18482
44AHFP5250ZB0J
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Chassis, Stud Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.878" (22.30mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 4.055" (103.00mm) Ngā āhuatanga -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 6 mOhms Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 25µF Film Capacitor 330V 600V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can Te kaha 25µF