C1825X152JGGACTU
KEMETKEMET
C1825X152JGGACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1825X152JGGACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1500PF 2KV C0G/NP0 1825
Ngā Rauemi: C1825X152JGGACTU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1825X152JGGACTU
Tau Wae C1825X152JGGACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1500PF 2KV C0G/NP0 1825 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 84598 pcs Pepa Raraunga C1825X152JGGACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 2000V (2kV) Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.061" (1.55mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Raupapa HV FT-CAP
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1825 (4564 Metric) Ētahi Ingoa 399-11233-2
C1825X152JGGAC
C1825X152JGGAC7800
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Soft Termination, High Voltage Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 1500pF ±5% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1825 (4564 Metric) Te kaha 1500pF