C1825X104KDRACTU
KEMETKEMET
C1825X104KDRACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1825X104KDRACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.1UF 1KV X7R 1825
Ngā Rauemi: C1825X104KDRACTU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1825X104KDRACTU
Tau Wae C1825X104KDRACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0.1UF 1KV X7R 1825 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 84618 pcs Pepa Raraunga C1825X104KDRACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 1000V (1kV) Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.106" (2.70mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.181" L x 0.252" W (4.60mm x 6.40mm) Raupapa HV FT-CAP
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1825 (4564 Metric) Ētahi Ingoa 399-10486-2
C1825X104KDRAC
C1825X104KDRAC7800
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Soft Termination, High Voltage Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.1µF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R 1825 (4564 Metric) Te kaha 0.1µF