C1825X105K2RACTU
KEMETKEMET
C1825X105K2RACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1825X105K2RACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 1UF 200V X7R 1825
Ngā Rauemi: C1825X105K2RACTU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1825X105K2RACTU
Tau Wae C1825X105K2RACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 1UF 200V X7R 1825 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 92091 pcs Pepa Raraunga C1825X105K2RACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.065" (1.65mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.181" L x 0.252" W (4.60mm x 6.40mm) Raupapa FT-CAP
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1825 (4564 Metric) Ētahi Ingoa 399-5529-2
C1825X105K2RAC
C1825X105K2RAC7800
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Soft Termination Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 1µF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 1825 (4564 Metric) Te kaha 1µF