C1825X473KFRACTU
KEMETKEMET
C1825X473KFRACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1825X473KFRACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.047UF 1.5KV X7R 1825
Ngā Rauemi: C1825X473KFRACTU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1825X473KFRACTU
Tau Wae C1825X473KFRACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0.047UF 1.5KV X7R 1825 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 77763 pcs Pepa Raraunga C1825X473KFRACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 1500V (1.5kV) Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.106" (2.70mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.181" L x 0.252" W (4.60mm x 6.40mm) Raupapa HV FT-CAP
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 1825 (4564 Metric) Ētahi Ingoa 399-10487-1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Soft Termination, High Voltage Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.047µF ±10% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor X7R 1825 (4564 Metric) Te kaha 0.047µF
Nga tono Boardflex Sensitive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C1825X225K5RACTU
C1825X225K5RACTU
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 2.2UF 50V X7R 1825
I roto i te taonga: 38542 pcs
Tikiake: C1825X225K5RACTU.pdf
RFQ
C184B
C184B
Kaihanga: Powerex, Inc.
Whakaahuatanga: THYRISTOR SCR 175A 200V TO-93