C1825X684K2RACTU
KEMETKEMET
C1825X684K2RACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C1825X684K2RACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.68UF 200V X7R 1825
Ngā Rauemi: C1825X684K2RACTU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C1825X684K2RACTU
Tau Wae C1825X684K2RACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0.68UF 200V X7R 1825 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 74106 pcs Pepa Raraunga C1825X684K2RACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.057" (1.45mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.181" L x 0.252" W (4.60mm x 6.40mm) Raupapa FT-CAP
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 1825 (4564 Metric) Ētahi Ingoa 399-5528-1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Soft Termination
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.68µF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 1825 (4564 Metric)
Te kaha 0.68µF Nga tono Boardflex Sensitive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C184B
C184B
Kaihanga: Powerex, Inc.
Whakaahuatanga: THYRISTOR SCR 175A 200V TO-93