ALC10C153EF063
KEMETKEMET
ALC10C153EF063 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ALC10C153EF063
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 15000UF 20% 63V SNAP
Ngā Rauemi: ALC10C153EF063.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ALC10C153EF063
Tau Wae ALC10C153EF063 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALUM 15000UF 20% 63V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7166 pcs Pepa Raraunga ALC10C153EF063.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.575" Dia (40.00mm)
Raupapa ALC10 Ripple Current @ Low Frequency 7.02A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 7.18A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead Ētahi Ingoa 399-5658
A521HH153M063C
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 39 mOhms
Teitei - Tae (Max) 1.969" (50.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 44 mOhm @ 100Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 15000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 44 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 15000µF